ExtremeUa.com

Форум Украинского Скалолазного портала
Текущее время: Вт апр 16, 2024 10:17 pm

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 11 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Герої Одеси!
СообщениеДобавлено: Чт дек 28, 2006 1:05 pm 
Країна має знати своїх героїв! Факт!
А слава героїчна буває ріжна - добра та зла...
Нині хотів би розповісти про одного героя-одесита. Одеса дарила світу не мало славних людей, якім звели пам"ятники та присвятили книги. Та яким має бути пам"ятник цій людині - судіть самі!
Вже досить давно більшості екстрімалів відомий бренд "Марсон", який раніше звався "Сонар". Дійсно, якість на рівні. Сміливо можна назвати деякі вироби конкурентними на європейському рівні. На властні очі бачив продукцію з Польщі, Чехії, яка тихенько відпочивала в порівнянні... І все б добре, якби не одне "АЛЕ"...
Ігор Галунька, який заправляє кухнею "Марсона", не втомлюється дивувати не лише відмінною якістю продукції, але й:
раптовим зникненням цієї якості
талантом нетримати слова
вмінням влучно зірвати терміни постачання
і просто ТУПО КИНУТИ.
Я б зрозумів, як би в людей рукли росли з дупи - так би вони ніколи не змогли пошити файно, але якщо якість з"являеться флуктуаціями, то це просто прояв ствлення до замовника! Людина висвітлює свою суть через звої вчинки та ставлення до інших. Це факт.
І тут наявні ознаки того, що у нас в Україні завівся монополіст, який знає, що конкурувати тут з ним ні хто не зможе(і це правда) - лише іноземці, і просто нахабніє чим далі - тим сильніше! Звичайно - я не буду голословним!!! Ось приклади:
2002р. Було замовлення на партію вітровологозахисних комплектів. Ми власноруч вибрали мембрану для цього і току кордюру для накладок і надіслали Галунці. Гроші чесно надіслали безготівково. Отримали інші розміри з накладками з якогось лайна, яке через 2 сезони просто розповзлося. Якісну кордюру(а вона б і досі трималася) Ігор забрав собі...
ТОді, ще серія недотримок умов замовлення. Наприклад, просиш ставити липучку, а він ставить пряжки. Вам зручно при -35С встромляти стрічку на верхонках в пряжку, особливо, коли одну вже одягли??? і так далі... неприємні моменти
2004р. Замовлення комплектів одягу під проект в суворих умовах. Замовлено було завчасно, гроші теж чесно перевели. РОботи люди мусили проводити без спорядження в дуже поганих погодних умовах, бо компленти вчасно не прийшли. Просто він вікинув наше замовлення і вддав перевагу замовленню з СБУ. А чим ліпше СБУ, ніж найпотужніший ІТ-інтегратор в Україні і другий в Європі і УкрЕнерго???
Середина 2006р. Мої друзі отримали замовлене не в домовлену дату, а під потяг, відправляючись на Кавказ. Виявилося, що пухівка пошита з дефектами, а на самоскидах на сідниці прорізані дірки!
Кінець 2006р. Сьогодні в мене потяг :!: Замість 16 грудня (замовлено було за 3 місяці) я тільки-но зараз отримав передачу з пуховими комплектами для мого експедишна! Людина, яка мусила їхати трохи раніше - зараз мерзне на 3200 без пухівки. Мало того:
:!: не все відповідає розмірам
:!: не вистачає одного спальника
:!: прийшли спальники приблизно на -20 -22С, хоча замовлялися копії чувалів гімалайської сбірної, вони по визначенню не можуть бути слабкіше, ніж -35С!!!
Сьогодні на місці запланованого штурмового табору -42С А з вітром всі -60С (бо на 3200 -35С, а з вітром т.к.= -50С)
Зриваючи цей експедішн, під загрозу Ігор ставить і літній, бо цей виїзд є тренувальним. Обкатка спорядження, субліматів, взаємодія вище 5000м і так далі... ТА Й НАРАЖАЄ НА ВЕЛИКУ НЕБЕЗПЕКУ.
Мені вже стрьомно. Ми не маємо часу шукати інші спальники - залишилося декілька годин. Люди працюють, потім укладка рюкзаків... всі розуміють.
Так от, нарід... хотів би я вам побажати стерегтися зв"язуватися з цією людиною!!! Майте на увазі. Але, якщо ви в магазині побачите вироби цього вендора - перевірте і сміливо беріть. У 80% випадків якість на рівні. Просто не замовляйте нічого! Не входьте до залежного стану!
Хай країна знає своїх героїв :twisted:
Дай Бог здоров"я цій людині на многії літа...
ОМ ТАРЕ ТУ-ТАРЕ ТУРЕ МАМА АЮР ЖНАНИ ПУНЬЕ ПУШТЕ КУРУ СОХА!!!
ОМ А-ХУНГ!!!


Вернуться к началу
  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Чт дек 28, 2006 3:39 pm 
Не в сети
Site Admin
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пт июн 11, 2004 9:53 pm
Сообщений: 986
Цитата:
Вже досить давно більшості екстрімалів відомий бренд "Марсон"

Чув щось таке, але навіть враховуючи, что я людина не багата, наврядчи я би купив екіпіровку цього виробника для відповідальної експедиції.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Чт дек 28, 2006 4:34 pm 
Pasha писал(а):
Цитата:
Вже досить давно більшості екстрімалів відомий бренд "Марсон"

Чув щось таке, але навіть враховуючи, что я людина не багата, наврядчи я би купив екіпіровку цього виробника для відповідальної експедиції.

Справа в тім, що вони, коли забажають роблять офігенні шмотки. Біда в тому, що все залежить від їх бажання.
Звичайно, з Мармотом та Міллетом вони не конкурують! але Норфейс, Лафума, Волфскін, Фауде за останні часи різко погіршали. Марсон точно може бути не гірше польщі та чехії і місцями ліпше! САМ ПЕРЕВІРЯВ! І в Україні їм конкурентів нема. Був колись в Чернівцях "Поларіс". Та і наш Гадіч Вапко міг на непоганий рівень вийти. Якість деяких виробів його мені подобалась. Дуже перспективні, але загнулися. Може років через 5 Дімка наш, "Коммандор", вийде на нормальний рівень.
Почекаємо. Він вже навіть став шви клєїти! :lol: :lol: :lol:
Добре, Паш... мені вже час бігти збератися - скоро потяг...
Усім Всіх Благ!!! Огой!!!
З мене фотки!!! :wink:


Вернуться к началу
  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Чт дек 28, 2006 4:42 pm 
Не в сети
Site Admin
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пт июн 11, 2004 9:53 pm
Сообщений: 986
БАЖАЮ УСПІХУ!!!
З НАСТУПАЮЧИМ


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Чт дек 28, 2006 5:52 pm 
Дааааа.... вот это нашего Шуру прорвало... Видать, накипело.


Вернуться к началу
  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Ср янв 10, 2007 2:16 pm 
І все ж таки, не дивлячись на прошуки "друзів" ми не замерзли!
Гора зглянулася!
Звичайно прийшлося відмовитися від АВС на сідлі і верхню базу зробити в фюзеляжі над П11, де 3 пальника та газова лампа іноді підіймала тепмературу до +14!!!(4200!) коли зовні падала за -30!
Про спальники я погарячкував:) Яке там -22!!! Температура комфорта -15С, а екстрімальна -17С. При -20С стає неможливим бути в середині і починаєш рятуватися. Це за умов, що вже підодяг жилетку, та накрився пухівкою!
А жилет та пухівка класні - теплі та зручні. Тільки пух трохи лізе...
Все було суперово! Справжня зима, мороз, лід, сніг, вітер, хуртелиця!
Фото та відео на стадії обробки. Результативність виїзду теж на рівні:
За часом - максимально довго перебували на висоті(на скільки це дозволяли умови) лише на пару годин за весь виїзд зійшли до канатки за хичанами:)))
Було перевірено нове спорядження та раціон в реальних умовах.
З шістьох четверо зійшли на Західну Вершину, а двое хоча фізично, технічно і морально були готові - один не зайшов через невідповідність рівню температури взуття, інший - через відсутність напарника в єдиний можливий для сходження день. Хочь Ельбрус гора і не складна - умови для "соло" були не дуже:)))
Цієї зими лід починався практично від П11 і до косої полки. В останню добу перебування випав сніг і вкрив весь лід та чекав вітра. Вітер сніг не здув, але декілька лавін таки зійшло...
Головне, що не про які НС не було чути. Сезон був мирним:)
От такі пиріжки:) Все Зер Гут :lol:


Вернуться к началу
  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Ср янв 10, 2007 4:54 pm 
Не в сети
Site Admin
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пт июн 11, 2004 9:53 pm
Сообщений: 986
З поверненням!
Чекаемо на фото та відео!!! :wink:


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Ср янв 10, 2007 5:03 pm 
:lol: :lol: :lol:
Дякую, Паш!
Думаю, фотки десь за тиждень будуть:)


Вернуться к началу
  
 
 Заголовок сообщения: Re: Герої Одеси!
СообщениеДобавлено: Вт июн 17, 2008 12:01 pm 
Нещодавно текст першого поста цієї теми дійшов до Ігоря...
Він звернувся в Траверс за розясненнями.
Звичайно, що Траверс тут ні до чого. Я писав від себе. Саме і лише від себе. Звичайно, крім фактів ще й емоції...
Емоції тоді були ОГО-ГО... остання крапля призвела до вибуху...
Головне, якщо читати між рядків - там багато реклами бренду и багато позитивних відгуків пор продукцію:!:


Вернуться к началу
  
 
 Заголовок сообщения: Re: Герої Одеси!
СообщениеДобавлено: Сб июн 28, 2008 12:59 am 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пн ноя 28, 2005 6:41 pm
Сообщений: 168
Откуда: Kyiv
вот явный пример, почему бизнес в "своей тусовке" на усных договоренностях строить нельзя.
понятно, что всем хотелось на всем сэкономить, но
во-первых, налоги можно оптимизировать и без черного кеша,
во-вторых, кто мешал подписать договор со штрафными санкциями (особенно на третий раз) и вжарить по полной програме. суд указть киевский (чисто на всякй случай)

есть люди у которых такой стиль бизнеса - недосмотрел, дал возможность кидануть - сам виноват (nothing personal just business). поэтому с ними лучше все офрмлять письменно до последних мелочей.

_________________
we are accidents waiting to happen


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Герої Одеси!
СообщениеДобавлено: Ср июл 02, 2008 8:57 am 
:104: :104: :104:


Вернуться к началу
  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 11 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 5


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB