ExtremeUa.com

Форум Украинского Скалолазного портала
Текущее время: Вт апр 23, 2024 10:34 am

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 53 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Хочу ,,Мастера,, !
СообщениеДобавлено: Чт июн 04, 2009 3:59 pm 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пн дек 01, 2008 3:12 pm
Сообщений: 69
Откуда: г.Кривой Рог
Уважаемый Сергей.
Вы проводите Чемпионат области,Кубок Западного Сектора...-
замечательно. Так ,почему же призёрам соревнований ,не участвовать в соревнованиях рангом выше,ЧУ и КУ.Это же логично.Кстати в г.Кривой Рог 25-27сентября будет проводиться этап КУ по боулдерингу.Добро пожаловать. И ещё. Это волнует больше всего.
Как у Вас обстоят дела с детками 98г.р и моложе.Нет ни какой информации и на соревнованиях их не видно.Вы для них что-то проводите? Если да, дайте пожайлуста информацию.Будут средства -приедем.Спасибо.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Хочу ,,Мастера,, !
СообщениеДобавлено: Чт июн 04, 2009 6:58 pm 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Чт янв 22, 2009 2:05 am
Сообщений: 101
Это самый зрелищный для масс ,подчёркиваю для масс, вид скалолазания и с этим нужно считаться!!! Это вливание финансов,реклама ...,и благодаря Ей-этой ,,Фанерной,, скорости, популяризация всего скалолазного движения.
Умирать Ей ой никак нельзя!!!



Самый зрелещный вид для масс? очень сомневаюсь!!!! самый простой в техническом плане-в плане организации соревнований-это да!!! И кто там защищает скорость? Вам очень стоит посетить пару кубков мира по всем трём направлениям скалолазания(болдер-сложность-скорость) и вы сами поймёте, что скорость в Европе уж точно,просто тянут за уши!!!
Скорость лично мне очень нравится,но только когда шоу устраивают для участников и публики(свет-музыка-зрелещные трассы-элитные спортсмены и чтоб конкуренция не детская была) буквально на прошлых выходных был в Вене на кубке мира так там из развлекухи ДЖАМПИНГА устроили шоу покруче Чемпионата Мира в Испании 2007(скорость я имею в виду)
Лучшую скорость я видел только в Арко на Рок Мастере!!!-вот там шоу!!!

_________________
UkrBudContract.com - eксперт комерційного будівництва
SCARPA - лучше тапок не бывает


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Хочу ,,Мастера,, !
СообщениеДобавлено: Пт июн 05, 2009 10:28 am 
Не в сети

Зарегистрирован: Чт июн 04, 2009 10:38 am
Сообщений: 29
Я намагаюсь донести одну просту річ. Ми займаємось тим, що є для нас цікавим! Змагання не є основною ціллю. Нажаль в Україні дійсно дуже сильна асоціація скелелазіння зі спрортивними змаганнями. Я проти розрядів, проти стандартів, проти зобовязань. Мені це на цікаво. Я за проведення фестивалів (болдерінг, складність), за розвиток скелелазних районів. Не бачу абсолютно ніякої логіки в тому що ЧУ, КУ - змагання рангом вищі. Моя субєктивна думка: будь-які регіональні(комерційні) змагання - це весело, цікаво, перспективно; ЧУ, КУ(в першу чергу швидкість) - сумно і скучно. І я зовсім не намагаюсь когось образити - це факт, і з часом це буде усугублятись. Честь і хвала тим людям, які намагаються зберегти чи відродити цікавий для них вид - швидкість. Залишилось усвідомити, що займатись цим потрібни серйозно (будувати стенди, всіляко популяризувати вид, робити рекламу), але в жодному випадку не потрапляти в ситуацію "купи слона".


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Хочу ,,Мастера,, !
СообщениеДобавлено: Пт июн 05, 2009 11:52 am 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пн авг 23, 2004 12:08 pm
Сообщений: 1211
Откуда: Любимый Киев
Сергій Красовський писал(а):
...В кінці Червня планується болдерінговий фестиваль в Кременці(організатори Тернопіль, Рівне)...Крім того у вас буде нагода відвідати Чемпіонат Львівської області (організатор Львів Серпень), Третій та четвертий етап кубку Західного регіону (Ямельниця Вересень, Львів Листопад, організатор Львів). Надіюсь і Камянець-Подільський проведе певний цікавий захід і запросить всіх бажаючих.


А десь є щось типу календаря цих подій, перебігу підготовки, вірогідності проведення? : ) Цікаво було б взяти участь і хотілося б запланувати завчасно.

ПС: ентузіастам слава. Щодо питання відповідальності... Як на мене, у випадку коли публічно була надана інформація про проведення певних заходів (з вказівкою місця та часу), та захід не відбувся, можуть бути певні втрати (навіть матеріальні - у випадку покупки квитків, наприклад) зі сторони тих, хто змінив свої плани заради заходу. Юридично ніхто нікому не зобовязаний, але, як кажуть, може бути таке, що "осадочек остался". Різне буває.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Хочу ,,Мастера,, !
СообщениеДобавлено: Пт июн 05, 2009 12:25 pm 
Не в сети

Зарегистрирован: Чт июн 04, 2009 10:38 am
Сообщений: 29
Лєна, як кажуть "слідкуйте за анонсами", або напр. "незабаром на теренах нашої батьківщини..."
В основному інформацію стараємось подавати завчасно, знайти її можна на тернопільському сайті
www.climb.te.ua, і звичайно на www.extreme.ua(якщо не помиляюсь інфу про Чемпіонат Карпат я надавав ще в кінці березня). Зраз підбурюю усіляко Павкіна та Веретюшкіна, щоб вони визначились з датою в Кременці, можеш зі свого боку їх також підігнати.(Орієнтовно кінець Червня - початок Липня). День Незалежності 24 Серпня, вже традиційно чемпіонат Львівської області на "Довбуша", Сергій Федірко настроєний досить серйозно щодо підготовки та проведення(підготовка власне кажучи вже відбувається).


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Хочу ,,Мастера,, !
СообщениеДобавлено: Пт июн 05, 2009 1:43 pm 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вс дек 25, 2005 12:07 am
Сообщений: 249
Откуда: lviv
я думаю и сложность тоже фигня. :D

_________________
после 40 опять детство


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Хочу ,,Мастера,, !
СообщениеДобавлено: Пт июн 05, 2009 2:12 pm 
Не в сети
Site Admin
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пт окт 22, 2004 2:39 pm
Сообщений: 38
:mrgreen:

_________________
Тихо, тихо ползи,
улитка, по склону Фудзи,
вверх, до самых высот!

Исса, сын крестьянина


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Хочу ,,Мастера,, !
СообщениеДобавлено: Пт июн 05, 2009 2:13 pm 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вт янв 24, 2006 11:38 pm
Сообщений: 80
Откуда: Ternopil, Ukraine
Цитата:
Зраз підбурюю усіляко Павкіна та Веретюшкіна, щоб вони визначились з датою в Кременці, можеш зі свого боку їх також підігнати.


дата проведення закодована тут. Читайте код Да Вінчі :D :D :D
А якщо серьозно, то як було і анансовано, інформація про проведення фестивалю за пару днів: "Скоро буде"

_________________
Climbing forever!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Хочу ,,Мастера,, !
СообщениеДобавлено: Пт июн 05, 2009 3:44 pm 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пт мар 03, 2006 3:48 pm
Сообщений: 146
Откуда: Львів
Відкритий Чемпіонат Львівської області (складність) на Скелях Довбуша відбудеться 22-23-24.08. 2009 р. :fly:

Спонсори! Допоможіть грошима. :girl:

Шоу мусить бути! :D


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Хочу ,,Мастера,, !
СообщениеДобавлено: Пт июн 05, 2009 8:40 pm 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пн апр 07, 2008 11:37 am
Сообщений: 357
Откуда: Crimea
Сергій Федірко писал(а):
Відкритий Чемпіонат Львівської області (складність) на Скелях Довбуша відбудеться 22-23-24.08. 2009 р. :fly:

Спонсори! Допоможіть грошима. :girl:

Шоу мусить бути! :D



Шоу маст гоу он:)!

_________________
blog


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Хочу ,,Мастера,, !
СообщениеДобавлено: Сб июн 06, 2009 6:28 am 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вт июл 29, 2008 4:08 pm
Сообщений: 168
Откуда: Одесса
Привет Всем!
Здесь пишется о крайних точках зрения. Первая - ехать на соревнования обязательно, вторая - нафиг мне эти соревнования, фестивали лучше.
На самом деле в детском и юношеском возрасте соревнования очень нужны. Вне зависимости от результата - это большой стимул для развития. Уже позже, когда человек вырастает и интерес к соревнованиям может пройти, можно стать подготовщиком или лазить на скалах только в своё удовольствие. Отсутствие детских тренеров - это большой минус. В Одессе, например, таких тренеров около 10.... И каждый любит тренировать детей. Я не верю, что во Львове, Тернополе и т.д. к детям относятся наплевательски... Или это так????
Скажите, какие соревнования проводятся для 98 года и младше...., меня , как и Игоря Неизвестного этот вопрос очень интересует :).

_________________
Что не убивает, то делает нас сильнее.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Хочу ,,Мастера,, !
СообщениеДобавлено: Сб июн 06, 2009 6:45 am 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вс дек 25, 2005 12:07 am
Сообщений: 249
Откуда: lviv
в западном регионе традиции такие - бульбу капать.
поэтому детьми заниматься не благодарно - тренируются,тренируются,а потом бульбу капать.Хорошо еще если в Израиль уедут :D

_________________
после 40 опять детство


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Хочу ,,Мастера,, !
СообщениеДобавлено: Сб июн 06, 2009 11:16 am 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вт янв 24, 2006 11:38 pm
Сообщений: 80
Откуда: Ternopil, Ukraine
Цитата:
в западном регионе традиции такие - бульбу капать.
поэтому детьми заниматься не благодарно - тренируются,тренируются,а потом бульбу капать.Хорошо еще если в Израиль уедут

- як не смішно, але це одна з відповідей на питання. Тренуєш, тренуєш їх , а потім у відповідальний момент (виїзд на скелі або змагання) вся сім"я їде в село садити бараболю, збирати жуків, сапати бараболю, збирати бараболю, перевозити бараболю, садити буряки, сапати буряки, копати буряки, орати поле, розкидати гній, збирати гній :lol: ... А якщо якесь релігійне свято, то це вже без розмов на три дні в село: пити, їсти, молитись (останнє не дуже обов"язково, головне перше і друге). І це стосується не тільки дітей, а і дорослих!!!
Про штатних тренерів: їх нема... і діти, які приходять на тренажери, тренуються разом зі своїми батьками та дорослими (принаймні так в Тернополі). Окремо з дітьми, займаються всіляки клуби та організації, не скелелазного (або альпіністського) профілю, у вигляді ознайомчих семінарів та разових виїздів. Отже спеціально для дітей, регіональних змагань не проводяться. Але на кожні дорослі змагання допускаються діти серед яких проводиться окремий залік.
Поки по містах не буде штатних тренерів, які отримують за свою працю достойну платню або людей, які мають можливість і бажання безкоштовно (за ідею!) тренувати дітей, говорити нема про що!
Взагалі, дитяче скелелазіння - це окрема велика тема для розмови! Про неї можна говорити довго…
З 1988 по 1993 рік разом з дружиною працював штатним тренером зі скелелазіння у Тернополі і наші вихованці входили у збірну України і займали призові місця на чемпіонатах СРСР. Про роботу дитячого тренера дещо знаю...

Юрій Павкін

_________________
Climbing forever!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Хочу ,,Мастера,, !
СообщениеДобавлено: Сб июн 06, 2009 4:10 pm 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вт июл 29, 2008 4:08 pm
Сообщений: 168
Откуда: Одесса
А тренера взрослых существуют?

_________________
Что не убивает, то делает нас сильнее.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Хочу ,,Мастера,, !
СообщениеДобавлено: Сб июн 06, 2009 9:40 pm 
Не в сети

Зарегистрирован: Чт июн 04, 2009 10:38 am
Сообщений: 29
Юрій, прослідкуйте за ходом дискусії. Вона робить повний оберт і повертається в початкову точку. Позиція №1 -тренера, розряди, офіційні змагання. Позиція №2 - розвиток масового любительського скелелазіння. Ви самі на це звертаєте увагу. Давайте будемо послідовними і будем поважати думку опонентів. Я постійно підкреслюю - все сказане щодо лазання на швидкість, офіціозу, розрядів і т.п. - моя особиста точка зору та точка зору однодумців. Ми займаємся тим, що є для нас цікавим і робимо це так, як вважаєм за потрібне, раді поділитися результатами нашої діяльності з усіма бажаючими. Уявіть собі - ніяких тренерів, ніяких розрядів, просто одна велика скелелазна тусовка, зрештою як і в ситуації переважної більшості скелелазів Європи.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 53 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 16


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB